AKGİRİŞİM Müteahhitlik Müşavirlik ve
Çevre Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş

AKGİRİŞİM Müteahhitlik Müşavirlik ve Çevre Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş

EN
AZ
TR

AKKÖK ETİK

Grubumuzun etik değerlerine olan bağlılığını ve şeffaflığını artırmak amacıyla, Etik Bildirim Hattı yapısını oluşturduk. Bu hat, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, müşterilerimizin ve her türlü paydaşımızın herhangi bir endişeyi veya etik ihlali durumunu gönül rahatlığıyla paylaşabilecekleri güvenli bir ortam sağlamak için tasarlanmıştır.

Grubumuz, Akkök Şirketler Grubu İş Etiği İlkelerimizde de belirttiğimiz gibi dürüstlük, adalet, ve saygı gibi temel değerlere bağlıdır. Bu nedenle, iş birliği yaparak ve birbirimize destek olarak, etik değerlerimize olan bağlılığımızı güçlendirmek için çaba gösteriyoruz.

Etik Bildirim Hattımız, her türlü ihlali ele almak için güvenilir bir mekanizma sunar. Bildirimleriniz gizli tutulacak ve titizlikle incelenecektir. Etik kuralların ihlal edildiğine dair şikâyet ve bildirimleri soruşturmak ve çözüm geliştirmek Akkök Holding Etik Kurulu’nun sorumluluğu altındadır. Etik Bildirim Hattı sürecinin yönetiminde, bağımsız ve tarafsız bir firma olan KPMG ile çalışılmaktadır.

Endişelerinizi ve önerilerinizi paylaşmak için lütfen Etik Bildirim Hattımızı kullanmaktan çekinmeyin. Sizlerle birlikte daha güçlü bir çalışma ortamı oluşturmayı ve etik değerlerimizi korumayı istiyoruz.

Soru ve bildirimlerinizi aşağıdaki kanallardan Akkök Holding Etik Kurulu’na iletebilirsiniz:

Website: www.akkoketik.com

E-Posta: akkoketik@kpmg.com

Telefon: +90 850 202 66 15
Akgirişim Müteahhitlik Müşavirlik ve Çevre Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş
2014-2018© Akgirişim Müteahhitlik Müşavirlik ve Çevre Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş
Solera Yazılım
Design & Application by Solera